0

Aktif tahmin sayısı

Kendi tahminlerini gir

0

Son 30 gündeki kazanan tahmin sayısı

En iyi tahmincileri gör

0

Yarışmalarımızda dağıtılan ödül miktarı

Ücretsiz yarışmaları gör

0

Mevcut bahis şirketi incelemesi

İncelemeleri oku

ProTipster - Uzman Tahmincilerden En Çok Kazandıracak Tahminler

Öne Çıkan Yazılar

#1TÜRKİYE TFF 1. LİG 4. HAFTA BANKO BAHİS TAHMİNLERİ
TÜRKİYE TFF 1. LİG 4. HAFTA BANKO BAHİS TAHMİNLERİ

TFF 1.Lig 4.hafta iddaa tahminleri

Devamını Oku
#2NBA Geri Dönüyor
NBA Geri Dönüyor

NBA, 30 Temmuz başlangıç tarihi ile kaldığı yerden devam edecek.

Devamını Oku

Futbol Tahminleri

24.10

14:10

Cardiff City

-

Middlesbrough

İngiltere / Championship

22.10

19:10

Villarreal CF

-

Sivasspor

Uluslararası Kulüpler / UEFA Avrupa Ligi

21.10

09:10

Brisbane City FC

-

Peninsula Power FC

Avustralya / NPL, Queensland

24.10

16:10

Büyükşehir Belediye Erzurumspor

-

Galatasaray

Türkiye / Türkiye Süper Lig

22.10

15:10

Hifk

-

Rovaniemen Palloseura

Finlandiya / Finlandiya 1. Ligi

20.10

19:10

S.S Lazio

-

Borussia Dortmund

Uluslararası Kulüpler / UEFA Şampiyonlar Ligi

20.10

18:10

Tranmere Rovers

-

Leyton Orient

İngiltere / Lig 2

21.10

17:10

Degerfors IF

-

Orgryte IS

İsveç / İsveç 2. Lig

24.10

11:10

SV Darmstadt 98

-

Saint Pauli

Almanya / Bundesliga 2

26.10

17:10

Atromitos Athens

-

Panaitolikos

Yunanistan / Süper Lig

21.10

19:10

Sabadell

-

Alcorcon

İspanya / İspanya 2.Lig

20.10

19:10

FC Barcelona

-

Ferençvaroş TC

Uluslararası Kulüpler / UEFA Şampiyonlar Ligi

Basketbol Tahminleri

21.10

18:10

Le Portel

-

Champagne Chalons Reims Basket

Fransa / Fransa Pro A

21.10

16:10

Panevezio Lietkabelis

-

Antwerp Giants

Uluslararası / Eurocup

21.10

17:10

Bursaspor Durmazlar

-

CB Gran Canaria

Uluslararası / Eurocup

21.10

18:10

Dinamo Sassari

-

Galatasaray SK

Uluslararası / Şampiyonlar Ligi

23.10

18:10

FC Bayern Münih

-

Olympiacos Piraeus

Uluslararası / Euroleague

Beyzbol Tahminleri

22.10

09:10

Hanwha Eagles

-

KIA Tigers

Güney Kore / KBO Ligi

22.10

09:10

Doosan Bears

-

KT Wiz

Güney Kore / KBO Ligi

21.10

09:10

SK Wyverns

-

Lotte Giants

Güney Kore / KBO Ligi

21.10

09:10

KIA Tigers

-

NC Dinos

Güney Kore / KBO Ligi

21.10

09:10

KT Wiz

-

Samsung Lions

Güney Kore / KBO Ligi

Tenis Tahminleri

20.10

18:10

Rosenkranz, Mats

-

Cressy, Maxime

Challenger / ATP Challenger Ismaning, Germany Men Singles

21.10

07:10

Behar A / Escobar G

-

Kirci K / Kirkin E

Challenger / ATP Challenger Istanbul, Turkey Men Double

21.10

10:10

Hoang A / Masur D

-

Fallert F / Haerteis J

Challenger / ATP Challenger Ismaning, Germany Men Double

21.10

12:10

Dabrowski G / Stefani L

-

Mattek-Sands B / Strycova B

WTA / Ostrava, Czech Republic, Doubles

21.10

17:10

Kontaveit, Anett

-

Sorribes Tormo, Sara

WTA / Ostrava, Czech Republic, Qualifying

Buz Hokeyi Tahminleri

23.10

16:10

Vityaz Podolsk

-

HC Sochi

Rusya / KHL

23.10

13:10

HC Barys Astana

-

AK Bars Kazan

Rusya / KHL

21.10

16:10

Vityaz Podolsk

-

Salavat Yulaev UFA

Rusya / KHL

22.10

16:10

Neftekhimik Nizhnekamsk

-

Avtomobilist Yekaterinburg

Rusya / KHL

20.10

17:10

Mora IK

-

Vasterviks IK

İsveç / Allsvenskan

Ragbi Tahminleri

23.10

19:10

Benetton Treviso

-

Scarlets

Ragbi Birliği / Pro 14

25.10

08:10

Penrith Panthers

-

Melbourne Storm

Ragbi Ligi / NRL

24.10

17:10

Exeter Chiefs

-

Wasps Rfc

Ragbi Birliği / English Premiership

23.10

18:10

Leinster

-

Zebre

Ragbi Birliği / Pro 14

24.10

13:10

İrlanda

-

İtalya

Ragbi Birliği / Six Nations

Amerikan Futbolu Tahminleri

24.10

19:10

Indiana Hoosiers

-

Penn St Nittany Lions

ABD / NCAAT

25.10

17:10

New Orleans Saints

-

Carolina Panthers

ABD / NFL

22.10

23:10

Appalachian State Mountaineers

-

Arkansas St Indians

ABD / NCAAT

24.10

16:10

Michigan St Spartans

-

Rutgers Scarlet Knights

ABD / NCAAT

23.10

23:10

Florida International Panthers

-

Jacksonville St

ABD / NCAAT

Counter Strike Go Tahminleri

20.10

17:10

Big

-

Cowana Gaming

ESL CS:GO / Esl Meisterschaft

20.10

18:10

Pact

-

Pompa Team Black

ESL CS:GO / Esl Mistrzostwa Polski

21.10

15:10

Ethereal

-

Hellraisers

ESL CS:GO / Intel Extreme Masters

21.10

11:10

Astralis

-

Fnatic

Dreamhack CS:GO / Dreamhack Open Fall

20.10

18:10

North

-

Heroic

Dreamhack CS:GO / Dreamhack Open Fall

League of Legends Tahminleri

25.10

10:10

TOP Esports

-

Suning Gaming

Riot LoL / League of Legends World Championship

24.10

10:10

G2 Esports

-

Damwon Gaming

Riot LoL / League of Legends World Championship

Dota 2 Tahminleri

20.10

18:10

Vikin.gg

-

Ninjas In Pyjamas

ESL Dota2 / Esl One - Germany

AH

24